Bovenwoning Leeuwerikstraat 17 B Leiden

Leeuwerikstraat 17 B, 2333 VV Leiden

42 m² Bouwjaar 1926 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Leeuwerikstraat 17 B is een bovenwoning in Leiden, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 42 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €666.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
42 m²
Inhoud
145 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€245.000 tot €295.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Leeuwerikstraat 17 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leeuwerikstraat 17 B

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Leiden

1345 Inwoners
680 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
482 Woningvoorraad
€666.000 Gem. woningwaarde Vogelwijk
78% Koopwoningen
4.319 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Leeuwerikstraat 17 B

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Leeuwerikstraat 17 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Leeuwerikstraat 17 B?

De prijsindicatie voor Leeuwerikstraat 17 B ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelwijk is €666.000. Dat komt neer op circa €15.857 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leeuwerikstraat 17 B zich tot de wijk Vogelwijk?

Leeuwerikstraat 17 B is een bovenwoning van 42 m² in de wijk Vogelwijk. De buurt telt 482 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.319 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leeuwerikstraat 17 B?

Leeuwerikstraat 17 B is een bovenwoning in Vogelwijk, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Leeuwerikstraat 17 B vergeleken met de buurt?

Leeuwerikstraat 17 B heeft 42 m² woonoppervlakte en 145 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Vogelwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €666.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leeuwerikstraat 17 B en wat betekent dat?

Leeuwerikstraat 17 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Leeuwerikstraat 17 B?

Leeuwerikstraat 17 B heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Vogelwijk?

De wijk Vogelwijk in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €666.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelwijk?

Vanuit Leeuwerikstraat 17 B in Vogelwijk bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.