Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 490 m²
Vinkenstraat 10 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m² en een perceel van 490 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €666.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vinkenstraat 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
2.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vogelwijk is €666.000. Dat komt neer op circa €4.162 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVinkenstraat 10 is een woonhuis van 160 m² in de wijk Vogelwijk. De buurt telt 482 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.319 inwoners per km².
Vinkenstraat 10 is een woonhuis in Vogelwijk, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Vinkenstraat 10 heeft 160 m² woonoppervlakte. Het perceel is 490 m². In Vogelwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €666.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Vinkenstraat 10 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-07-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Vogelwijk in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €666.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Vinkenstraat 10 in Vogelwijk bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vinkenstraat 10: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Vogelwijk: restaurant (0.6 km), cafe (1.2 km).