Streetview Roodborststraat 53 Leiden

Roodborststraat 53, 2333 VN Leiden

166 m² Bouwjaar 1926 Label F

Roodborststraat 53 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m² en een perceel van 177 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €666.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
177 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Roodborststraat 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Roodborststraat 53

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Leiden

1345 Inwoners
680 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
482 Woningvoorraad
€666.000 Gem. woningwaarde Vogelwijk
78% Koopwoningen
4.319 Inwoners per km²

Locatie van Roodborststraat 53

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Roodborststraat 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Roodborststraat 53?

De prijsindicatie voor Roodborststraat 53 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelwijk is €666.000. Dat komt neer op circa €4.012 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Roodborststraat 53 zich tot de wijk Vogelwijk?

Roodborststraat 53 is een woonhuis van 166 m² in de wijk Vogelwijk. De buurt telt 482 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.319 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Roodborststraat 53?

Roodborststraat 53 is een woonhuis in Vogelwijk, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Roodborststraat 53 vergeleken met de buurt?

Roodborststraat 53 heeft 166 m² woonoppervlakte. Het perceel is 177 m². In Vogelwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €666.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Roodborststraat 53 en wat betekent dat?

Roodborststraat 53 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-08-30. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Vogelwijk?

De wijk Vogelwijk in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €666.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelwijk?

Vanuit Roodborststraat 53 in Vogelwijk bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vogelwijk?