Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 165 m²
- Perceeloppervlakte
- 102 m²
Groene Spechthof 9 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m² en een perceel van 102 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €666.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Groene Spechthof 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
2.1 kmDe prijsindicatie voor Groene Spechthof 9 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelwijk is €666.000. Dat komt neer op circa €4.036 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGroene Spechthof 9 is een woonhuis van 165 m² in de wijk Vogelwijk. De buurt telt 482 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.319 inwoners per km².
Groene Spechthof 9 is een woonhuis in Vogelwijk, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Groene Spechthof 9 heeft 165 m² woonoppervlakte. Het perceel is 102 m². In Vogelwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €666.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Vogelwijk in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €666.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Groene Spechthof 9 in Vogelwijk bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Groene Spechthof 9: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Vogelwijk: restaurant (0.6 km), cafe (1.2 km).
De prijsindicatie ligt rond €315.000 tot €365.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Vogelwijk is €666.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.