Woningdetails
- Type
- Tussenverdieping (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2020
- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Inhoud
- 280 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
- Ligging
- Aan park, aan rustige weg, aan water en vrij uitzicht
Nieuweroord 102 is een tussenverdieping (appartement) in Leiden, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €666.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuweroord 102
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
2.1 kmLet op; Tijdelijk beschikbaar voor een huurperiode van 8 maanden. Dit ruime en instapklare 3-kamerappartement van circa 105m² bevindt zich op een…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Nieuweroord 102 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelwijk is €666.000. Dat komt neer op circa €6.343 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuweroord 102 is een tussenverdieping (appartement) van 105 m² in de wijk Vogelwijk. De buurt telt 482 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.319 inwoners per km².
Nieuweroord 102 is een tussenverdieping (appartement) in Vogelwijk, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Nieuweroord 102 heeft 105 m² woonoppervlakte en 280 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Vogelwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €666.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuweroord 102 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-08-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1450.76 kg/jaar.
Nieuweroord 102 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Vogelwijk in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €666.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Nieuweroord 102 in Vogelwijk bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuweroord 102: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.