Streetview Rijnsburgerweg 106 Leiden

Rijnsburgerweg 106, 2333 AE Leiden

251 m² Bouwjaar 1924

Rijnsburgerweg 106 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 251 m² en een perceel van 353 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €666.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
251 m²
Perceeloppervlakte
353 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Rijnsburgerweg 106

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Leiden

1345 Inwoners
680 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
482 Woningvoorraad
€666.000 Gem. woningwaarde Vogelwijk
78% Koopwoningen
4.319 Inwoners per km²

Locatie van Rijnsburgerweg 106

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Rijnsburgerweg 106

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijnsburgerweg 106?

De gemiddelde woningwaarde in Vogelwijk is €666.000. Dat komt neer op circa €2.653 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijnsburgerweg 106 zich tot de wijk Vogelwijk?

Rijnsburgerweg 106 is een woonhuis van 251 m² in de wijk Vogelwijk. De buurt telt 482 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.319 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijnsburgerweg 106?

Rijnsburgerweg 106 is een woonhuis in Vogelwijk, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijnsburgerweg 106 vergeleken met de buurt?

Rijnsburgerweg 106 heeft 251 m² woonoppervlakte. Het perceel is 353 m². In Vogelwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €666.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Vogelwijk?

De wijk Vogelwijk in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €666.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelwijk?

Vanuit Rijnsburgerweg 106 in Vogelwijk bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vogelwijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rijnsburgerweg 106: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Vogelwijk?

Recreatie nabij Vogelwijk: restaurant (0.6 km), cafe (1.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Rijnsburgerweg 106?