Tussenwoning Rijnsburgerweg 14 Leiden

Rijnsburgerweg 14, 2333 AA Leiden

296 m² Bouwjaar 1905 11 kamers 9 slaapkamers Label UNKNOWN

Rijnsburgerweg 14 is een tussenwoning in Leiden, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 296 m², een perceel van 507 m² en 11 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €297.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
296 m²
Perceeloppervlakte
507 m²
Inhoud
1220 m³
Kamers
11
Slaapkamers
9
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€1.195.000 tot €1.445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
in_residential_district, rural, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Rijnsburgerweg 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijnsburgerweg 14

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Leiden

1905 Inwoners
1435 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
1372 Woningvoorraad
€297.000 Gem. woningwaarde Pesthuiswijk
9% Koopwoningen
3.959 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijnsburgerweg 14

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Rijnsburgerweg 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijnsburgerweg 14?

De prijsindicatie voor Rijnsburgerweg 14 ligt rond €1.195.000 tot €1.445.000. De gemiddelde woningwaarde in Pesthuiswijk is €297.000. Dat komt neer op circa €1.003 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijnsburgerweg 14 zich tot de wijk Pesthuiswijk?

Rijnsburgerweg 14 is een tussenwoning van 296 m² in de wijk Pesthuiswijk. De buurt telt 1.372 woningen. Daarvan is 9% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.959 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijnsburgerweg 14?

Rijnsburgerweg 14 is een tussenwoning in Pesthuiswijk, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijnsburgerweg 14 vergeleken met de buurt?

Rijnsburgerweg 14 heeft 296 m² woonoppervlakte en 1220 m³ inhoud. Het perceel is 507 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Pesthuiswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €297.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijnsburgerweg 14 en wat betekent dat?

Rijnsburgerweg 14 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Rijnsburgerweg 14?

Rijnsburgerweg 14 heeft 11 kamers waarvan 9 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Pesthuiswijk?

De wijk Pesthuiswijk in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €297.000, 9% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Pesthuiswijk?

Vanuit Rijnsburgerweg 14 in Pesthuiswijk bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2 km.