Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1774
- Woonoppervlakte
- 755 m²
- Perceeloppervlakte
- 3750 m²
Rhijnhofweg 4 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1774. De woning heeft een woonoppervlakte van 755 m² en een perceel van 3750 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €350.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rhijnhofweg 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
2.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hoge Mors is €350.000. Dat komt neer op circa €464 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRhijnhofweg 4 is een woonhuis van 755 m² in de wijk Hoge Mors. De buurt telt 2.422 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.528 inwoners per km².
Rhijnhofweg 4 is een woonhuis in Hoge Mors, gebouwd in 1774 (252 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Rhijnhofweg 4 heeft 755 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3750 m². In Hoge Mors ligt de gemiddelde woningwaarde op €350.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Hoge Mors in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €350.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Rhijnhofweg 4 in Hoge Mors bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rhijnhofweg 4: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.6 km.
Recreatie nabij Hoge Mors: restaurant (0.9 km), cafe (1.4 km).
Een woningrapport voor Rhijnhofweg 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Hoge Mors. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1774, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.