Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 1985
- Woonoppervlakte
- 2880 m²
Smaragdlaan 99 is een woning in Leiden, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 2880 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €350.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Smaragdlaan 99
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
2.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hoge Mors is €350.000. Dat komt neer op circa €122 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSmaragdlaan 99 is een woning van 2880 m² in de wijk Hoge Mors. De buurt telt 2.422 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.528 inwoners per km².
Smaragdlaan 99 is een woning in Hoge Mors, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Smaragdlaan 99 heeft 2880 m² woonoppervlakte. In Hoge Mors ligt de gemiddelde woningwaarde op €350.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Smaragdlaan 99 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-12-13. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 82.61 kg/jaar.
De wijk Hoge Mors in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €350.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Smaragdlaan 99 in Hoge Mors bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Smaragdlaan 99: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.6 km.
Recreatie nabij Hoge Mors: restaurant (0.9 km), cafe (1.4 km).