Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 586 m²
- Perceeloppervlakte
- 575 m²
Hoge Morsweg 112 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 586 m² en een perceel van 575 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €350.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hoge Morsweg 112
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
2.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hoge Mors is €350.000. Dat komt neer op circa €597 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHoge Morsweg 112 is een woonhuis van 586 m² in de wijk Hoge Mors. De buurt telt 2.422 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.528 inwoners per km².
Hoge Morsweg 112 is een woonhuis in Hoge Mors, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Hoge Morsweg 112 heeft 586 m² woonoppervlakte. Het perceel is 575 m². In Hoge Mors ligt de gemiddelde woningwaarde op €350.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hoge Morsweg 112 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Hoge Mors in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €350.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Hoge Morsweg 112 in Hoge Mors bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hoge Morsweg 112: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.6 km.
Recreatie nabij Hoge Mors: restaurant (0.9 km), cafe (1.4 km).