Bovenwoning Morsweg 75 A Leiden

Morsweg 75 A, 2332 EK Leiden

64 m² Bouwjaar 1905 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Morsweg 75 A is een bovenwoning in Leiden, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €361.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
64 m²
Inhoud
252 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€415.000 tot €465.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Morsweg 75 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Morsweg 75 A

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (23.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Leiden

2030 Inwoners
1200 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
928 Woningvoorraad
€361.000 Gem. woningwaarde Transvaalbuurt
38% Koopwoningen
10.706 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Morsweg 75 A

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Morsweg 75 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Morsweg 75 A?

De prijsindicatie voor Morsweg 75 A ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Transvaalbuurt is €361.000. Dat komt neer op circa €5.641 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Morsweg 75 A zich tot de wijk Transvaalbuurt?

Morsweg 75 A is een bovenwoning van 64 m² in de wijk Transvaalbuurt. De buurt telt 928 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.706 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Morsweg 75 A?

Morsweg 75 A is een bovenwoning in Transvaalbuurt, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Morsweg 75 A vergeleken met de buurt?

Morsweg 75 A heeft 64 m² woonoppervlakte en 252 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Transvaalbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €361.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Morsweg 75 A en wat betekent dat?

Morsweg 75 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Morsweg 75 A?

Morsweg 75 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 23 m².

Hoe is de woningmarkt in Transvaalbuurt?

De wijk Transvaalbuurt in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €361.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Transvaalbuurt?

Vanuit Morsweg 75 A in Transvaalbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.