Streetview Morsweg 59 Leiden

Morsweg 59, 2332 EK Leiden

27 m² Bouwjaar 1933 Label G

Morsweg 59 is een appartement in Leiden, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 27 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €361.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
27 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Morsweg 59

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Morsweg 59

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
199.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
489.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
89.71 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Leiden

2030 Inwoners
1200 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
928 Woningvoorraad
€361.000 Gem. woningwaarde Transvaalbuurt
38% Koopwoningen
10.706 Inwoners per km²

Locatie van Morsweg 59

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Morsweg 59

Wat is de geschatte woningwaarde van Morsweg 59?

De gemiddelde woningwaarde in Transvaalbuurt is €361.000. Dat komt neer op circa €13.370 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Morsweg 59 zich tot de wijk Transvaalbuurt?

Morsweg 59 is een appartement van 27 m² in de wijk Transvaalbuurt. De buurt telt 928 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.706 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Morsweg 59?

Morsweg 59 is een appartement in Transvaalbuurt, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Morsweg 59 vergeleken met de buurt?

Morsweg 59 heeft 27 m² woonoppervlakte. In Transvaalbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €361.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Morsweg 59 en wat betekent dat?

Morsweg 59 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-09-16. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 89.71 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Transvaalbuurt?

De wijk Transvaalbuurt in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €361.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Transvaalbuurt?

Vanuit Morsweg 59 in Transvaalbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Transvaalbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Morsweg 59: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.4 km.