Streetview Vondellaan 48 Leiden

Vondellaan 48, 2332 AG Leiden

164 m² Bouwjaar 1969 7 kamers 5 slaapkamers Label A+

Vondellaan 48 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 197 m² en 7 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €350.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
197 m²
Inhoud
561 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Vondellaan 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vondellaan 48

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
77.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
89.43 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
25.5%
CO₂-emissie
15.07 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Leiden

4420 Inwoners
2355 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2365 Woningvoorraad
€350.000 Gem. woningwaarde Lage Mors
37% Koopwoningen
6.707 Inwoners per km²

Locatie van Vondellaan 48

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Vondellaan 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Vondellaan 48?

De gemiddelde woningwaarde in Lage Mors is €350.000. Dat komt neer op circa €2.134 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vondellaan 48 zich tot de wijk Lage Mors?

Vondellaan 48 is een woonhuis van 164 m² in de wijk Lage Mors. De buurt telt 2.365 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.707 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vondellaan 48?

Vondellaan 48 is een woonhuis in Lage Mors, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vondellaan 48 vergeleken met de buurt?

Vondellaan 48 heeft 164 m² woonoppervlakte en 561 m³ inhoud. Het perceel is 197 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Lage Mors ligt de gemiddelde woningwaarde op €350.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vondellaan 48 en wat betekent dat?

Vondellaan 48 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-05-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vondellaan 48?

Vondellaan 48 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Lage Mors?

De wijk Lage Mors in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €350.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lage Mors?

Vanuit Vondellaan 48 in Lage Mors bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.5 km.