Eindwoning Sara Knipscheerstraat 52 Leiden

Sara Knipscheerstraat 52, 2331 SK Leiden

153 m² Bouwjaar 1991 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Sara Knipscheerstraat 52 is een eindwoning in Leiden, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m², een perceel van 134 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €409.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
153 m²
Perceeloppervlakte
134 m²
Inhoud
462 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€490.000 tot €590.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Sara Knipscheerstraat 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sara Knipscheerstraat 52

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
111.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
114.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
21%
CO₂-emissie
21.45 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Leiden

4555 Inwoners
1925 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1897 Woningvoorraad
€409.000 Gem. woningwaarde Dobbewijk-Zuid
61% Koopwoningen
6.171 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sara Knipscheerstraat 52

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Sara Knipscheerstraat 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Sara Knipscheerstraat 52?

De prijsindicatie voor Sara Knipscheerstraat 52 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Dobbewijk-Zuid is €409.000. Dat komt neer op circa €2.673 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sara Knipscheerstraat 52 zich tot de wijk Dobbewijk-Zuid?

Sara Knipscheerstraat 52 is een eindwoning van 153 m² in de wijk Dobbewijk-Zuid. De buurt telt 1.897 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.171 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sara Knipscheerstraat 52?

Sara Knipscheerstraat 52 is een eindwoning in Dobbewijk-Zuid, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Sara Knipscheerstraat 52 vergeleken met de buurt?

Sara Knipscheerstraat 52 heeft 153 m² woonoppervlakte en 462 m³ inhoud. Het perceel is 134 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Dobbewijk-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €409.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sara Knipscheerstraat 52 en wat betekent dat?

Sara Knipscheerstraat 52 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-07-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.45 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sara Knipscheerstraat 52?

Sara Knipscheerstraat 52 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Dobbewijk-Zuid?

De wijk Dobbewijk-Zuid in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €409.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dobbewijk-Zuid?