Eengezinswoning, hoekwoning Clariet Kok-van Alphenstraat 31 Leiden

Clariet Kok-van Alphenstraat 31, 2331 NJ Leiden

114 m² Bouwjaar 1989 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Clariet Kok-van Alphenstraat 31 is een eengezinswoning, hoekwoning in Leiden, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 218 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €409.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
218 m²
Inhoud
520 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€605.000 tot €705.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Clariet Kok-van Alphenstraat 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Clariet Kok-van Alphenstraat 31

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
126.39 kWh/m²
Primaire fossiele energie
165.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.1 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (176.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Leiden

4555 Inwoners
1925 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1897 Woningvoorraad
€409.000 Gem. woningwaarde Dobbewijk-Zuid
61% Koopwoningen
6.171 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Clariet Kok-van Alphenstraat 31

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Clariet Kok-van Alphenstraat 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Clariet Kok-van Alphenstraat 31?

De prijsindicatie voor Clariet Kok-van Alphenstraat 31 ligt rond €605.000 tot €705.000. De gemiddelde woningwaarde in Dobbewijk-Zuid is €409.000. Dat komt neer op circa €3.588 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Clariet Kok-van Alphenstraat 31 zich tot de wijk Dobbewijk-Zuid?

Clariet Kok-van Alphenstraat 31 is een eengezinswoning, hoekwoning van 114 m² in de wijk Dobbewijk-Zuid. De buurt telt 1.897 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.171 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Clariet Kok-van Alphenstraat 31?

Clariet Kok-van Alphenstraat 31 is een eengezinswoning, hoekwoning in Dobbewijk-Zuid, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Clariet Kok-van Alphenstraat 31 vergeleken met de buurt?

Clariet Kok-van Alphenstraat 31 heeft 114 m² woonoppervlakte en 520 m³ inhoud. Het perceel is 218 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Dobbewijk-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €409.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Clariet Kok-van Alphenstraat 31 en wat betekent dat?

Clariet Kok-van Alphenstraat 31 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-01-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Clariet Kok-van Alphenstraat 31?

Clariet Kok-van Alphenstraat 31 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 176 m².

Hoe is de woningmarkt in Dobbewijk-Zuid?

De wijk Dobbewijk-Zuid in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €409.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.