Eindwoning Mary Zeldenrustweg 64 Leiden

Mary Zeldenrustweg 64, 2331 NE Leiden

100 m² Bouwjaar 1988 7 kamers 4 slaapkamers Label C

Mary Zeldenrustweg 64 is een eindwoning in Leiden, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m², een perceel van 125 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €409.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
100 m²
Perceeloppervlakte
125 m²
Inhoud
325 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€435.000 tot €485.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Mary Zeldenrustweg 64

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mary Zeldenrustweg 64

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Leiden

4555 Inwoners
1925 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1897 Woningvoorraad
€409.000 Gem. woningwaarde Dobbewijk-Zuid
61% Koopwoningen
6.171 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mary Zeldenrustweg 64

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Mary Zeldenrustweg 64

Wat is de geschatte woningwaarde van Mary Zeldenrustweg 64?

De prijsindicatie voor Mary Zeldenrustweg 64 ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Dobbewijk-Zuid is €409.000. Dat komt neer op circa €4.090 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mary Zeldenrustweg 64 zich tot de wijk Dobbewijk-Zuid?

Mary Zeldenrustweg 64 is een eindwoning van 100 m² in de wijk Dobbewijk-Zuid. De buurt telt 1.897 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.171 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mary Zeldenrustweg 64?

Mary Zeldenrustweg 64 is een eindwoning in Dobbewijk-Zuid, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Mary Zeldenrustweg 64 vergeleken met de buurt?

Mary Zeldenrustweg 64 heeft 100 m² woonoppervlakte en 325 m³ inhoud. Het perceel is 125 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Dobbewijk-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €409.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mary Zeldenrustweg 64 en wat betekent dat?

Mary Zeldenrustweg 64 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-09-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mary Zeldenrustweg 64?

Mary Zeldenrustweg 64 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dobbewijk-Zuid?

De wijk Dobbewijk-Zuid in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €409.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dobbewijk-Zuid?

Vanuit Mary Zeldenrustweg 64 in Dobbewijk-Zuid bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.8 km.