Eengezinswoning, tussenwoning Truus Wijsmullerpad 18 Leiden

Truus Wijsmullerpad 18, 2331 GR Leiden

102 m² Bouwjaar 1984 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Truus Wijsmullerpad 18 is een eengezinswoning, tussenwoning in Leiden, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m², een perceel van 135 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €403.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
102 m²
Perceeloppervlakte
135 m²
Inhoud
357 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €490.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Truus Wijsmullerpad 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Truus Wijsmullerpad 18

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
109.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
137.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.51 kg/m²

Tuin
Ja (72.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Leiden

2835 Inwoners
1255 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1219 Woningvoorraad
€403.000 Gem. woningwaarde Kloosterhof
54% Koopwoningen
7.945 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Truus Wijsmullerpad 18

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Truus Wijsmullerpad 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Truus Wijsmullerpad 18?

De prijsindicatie voor Truus Wijsmullerpad 18 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Kloosterhof is €403.000. Dat komt neer op circa €3.951 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Truus Wijsmullerpad 18 zich tot de wijk Kloosterhof?

Truus Wijsmullerpad 18 is een eengezinswoning, tussenwoning van 102 m² in de wijk Kloosterhof. De buurt telt 1.219 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.945 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Truus Wijsmullerpad 18?

Truus Wijsmullerpad 18 is een eengezinswoning, tussenwoning in Kloosterhof, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Truus Wijsmullerpad 18 vergeleken met de buurt?

Truus Wijsmullerpad 18 heeft 102 m² woonoppervlakte en 357 m³ inhoud. Het perceel is 135 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Kloosterhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €403.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Truus Wijsmullerpad 18 en wat betekent dat?

Truus Wijsmullerpad 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-02-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Truus Wijsmullerpad 18?

Truus Wijsmullerpad 18 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 72 m².

Hoe is de woningmarkt in Kloosterhof?

De wijk Kloosterhof in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €403.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kloosterhof?