Eengezinswoning, tussenwoning Helena Verburgstraat 40 Leiden

Helena Verburgstraat 40, 2331 DZ Leiden

105 m² Bouwjaar 1983 5 kamers 4 slaapkamers Label A+

Helena Verburgstraat 40 is een eengezinswoning, tussenwoning in Leiden, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 108 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €403.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
108 m²
Inhoud
370 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €565.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Helena Verburgstraat 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Helena Verburgstraat 40

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
99.13 kWh/m²
Primaire fossiele energie
104.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.9%
CO₂-emissie
18.67 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (42.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Leiden

2835 Inwoners
1255 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1219 Woningvoorraad
€403.000 Gem. woningwaarde Kloosterhof
54% Koopwoningen
7.945 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Helena Verburgstraat 40

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Helena Verburgstraat 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Helena Verburgstraat 40?

De prijsindicatie voor Helena Verburgstraat 40 ligt rond €465.000 tot €565.000. De gemiddelde woningwaarde in Kloosterhof is €403.000. Dat komt neer op circa €3.838 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Helena Verburgstraat 40 zich tot de wijk Kloosterhof?

Helena Verburgstraat 40 is een eengezinswoning, tussenwoning van 105 m² in de wijk Kloosterhof. De buurt telt 1.219 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.945 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Helena Verburgstraat 40?

Helena Verburgstraat 40 is een eengezinswoning, tussenwoning in Kloosterhof, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Helena Verburgstraat 40 vergeleken met de buurt?

Helena Verburgstraat 40 heeft 105 m² woonoppervlakte en 370 m³ inhoud. Het perceel is 108 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Kloosterhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €403.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Helena Verburgstraat 40 en wat betekent dat?

Helena Verburgstraat 40 heeft energielabel A+. Geldig tot 2032-01-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Helena Verburgstraat 40?

Helena Verburgstraat 40 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 42 m².

Hoe is de woningmarkt in Kloosterhof?

De wijk Kloosterhof in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €403.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kloosterhof?