Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1986
- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- 159 m²
Petronella Moensweg 12 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m² en een perceel van 159 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €413.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Petronella Moensweg 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
3.5 kmRestaurant
0.9 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
3.4 kmDe prijsindicatie voor Petronella Moensweg 12 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Schenkwijk is €413.000. Dat komt neer op circa €4.538 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPetronella Moensweg 12 is een woonhuis van 91 m² in de wijk Schenkwijk. De buurt telt 824 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.663 inwoners per km².
Petronella Moensweg 12 is een woonhuis in Schenkwijk, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Petronella Moensweg 12 heeft 91 m² woonoppervlakte. Het perceel is 159 m². In Schenkwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €413.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Schenkwijk in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €413.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Petronella Moensweg 12 in Schenkwijk bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Petronella Moensweg 12: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.8 km.
Recreatie nabij Schenkwijk: restaurant (0.9 km), cafe (2.4 km).
De prijsindicatie ligt rond €195.000 tot €245.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Schenkwijk is €413.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.