Streetview Trien Semlerstraat 9 Leiden

Trien Semlerstraat 9, 2331 CP Leiden

169 m² Label A+++

Trien Semlerstraat 9 is een woning in Leiden. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €403.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
169 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Trien Semlerstraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Trien Semlerstraat 9

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
85.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
18.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
83.5%
CO₂-emissie
4.44 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Leiden

2835 Inwoners
1255 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1219 Woningvoorraad
€403.000 Gem. woningwaarde Kloosterhof
54% Koopwoningen
7.945 Inwoners per km²

Locatie van Trien Semlerstraat 9

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Trien Semlerstraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Trien Semlerstraat 9?

De gemiddelde woningwaarde in Kloosterhof is €403.000. Dat komt neer op circa €2.385 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Trien Semlerstraat 9 zich tot de wijk Kloosterhof?

Trien Semlerstraat 9 is een woning van 169 m² in de wijk Kloosterhof. De buurt telt 1.219 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.945 inwoners per km².

Hoe groot is Trien Semlerstraat 9 vergeleken met de buurt?

Trien Semlerstraat 9 heeft 169 m² woonoppervlakte. In Kloosterhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €403.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Trien Semlerstraat 9 en wat betekent dat?

Trien Semlerstraat 9 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-07-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4.44 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kloosterhof?

De wijk Kloosterhof in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €403.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kloosterhof?

Vanuit Trien Semlerstraat 9 in Kloosterhof bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kloosterhof?

Zorg en onderwijs in de buurt van Trien Semlerstraat 9: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kloosterhof?

Recreatie nabij Kloosterhof: restaurant (0.7 km), cafe (1.9 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Trien Semlerstraat 9?