Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 319 m²
- Perceeloppervlakte
- 3150 m²
- Inhoud
- 1310 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Leidseweg 559 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 319 m², een perceel van 3150 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €338.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Leidseweg 559
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
2.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Boshuizen is €338.000. Dat komt neer op circa €1.060 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLeidseweg 559 is een woonhuis van 319 m² in de wijk Boshuizen. De buurt telt 1.746 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.189 inwoners per km².
Leidseweg 559 is een woonhuis in Boshuizen, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Leidseweg 559 heeft 319 m² woonoppervlakte en 1310 m³ inhoud. Het perceel is 3150 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 53 m² per kamer. In Boshuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €338.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Leidseweg 559 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
Leidseweg 559 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Boshuizen in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €338.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Leidseweg 559 in Boshuizen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Leidseweg 559: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.6 km.