Streetview Rijndijk 26 Leiden

Rijndijk 26, 2331 AG Leiden

206 m² Bouwjaar 1948

Rijndijk 26 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 206 m² en een perceel van 335 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €403.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1948
Woonoppervlakte
206 m²
Perceeloppervlakte
335 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Rijndijk 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Leiden

2835 Inwoners
1255 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1219 Woningvoorraad
€403.000 Gem. woningwaarde Kloosterhof
54% Koopwoningen
7.945 Inwoners per km²

Locatie van Rijndijk 26

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Rijndijk 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijndijk 26?

De gemiddelde woningwaarde in Kloosterhof is €403.000. Dat komt neer op circa €1.956 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijndijk 26 zich tot de wijk Kloosterhof?

Rijndijk 26 is een woonhuis van 206 m² in de wijk Kloosterhof. De buurt telt 1.219 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.945 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijndijk 26?

Rijndijk 26 is een woonhuis in Kloosterhof, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rijndijk 26 vergeleken met de buurt?

Rijndijk 26 heeft 206 m² woonoppervlakte. Het perceel is 335 m². In Kloosterhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €403.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Kloosterhof?

De wijk Kloosterhof in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €403.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kloosterhof?

Vanuit Rijndijk 26 in Kloosterhof bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kloosterhof?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rijndijk 26: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kloosterhof?

Recreatie nabij Kloosterhof: restaurant (0.7 km), cafe (1.9 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Rijndijk 26?

Een woningrapport voor Rijndijk 26 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kloosterhof. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1948, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.