Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1968
- Woonoppervlakte
- 405 m²
Klikspaanweg 59 is een appartement in Leiden, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 405 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €338.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Klikspaanweg 59
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
2.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Boshuizen is €338.000. Dat komt neer op circa €835 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKlikspaanweg 59 is een appartement van 405 m² in de wijk Boshuizen. De buurt telt 1.746 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.189 inwoners per km².
Klikspaanweg 59 is een appartement in Boshuizen, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Klikspaanweg 59 heeft 405 m² woonoppervlakte. In Boshuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €338.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Klikspaanweg 59 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-01-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.41 kg/jaar.
De wijk Boshuizen in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €338.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Klikspaanweg 59 in Boshuizen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Klikspaanweg 59: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Boshuizen: restaurant (0.6 km), cafe (0.6 km).