Villa, vrijstaande woning Brandts Buyskade 51 Leiden

Brandts Buyskade 51, 2324 LR Leiden

200 m² Bouwjaar 1991 5 kamers 5 slaapkamers Label B

Brandts Buyskade 51 is een villa, vrijstaande woning in Leiden, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 501 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €338.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
501 m²
Inhoud
856 m³
Kamers
5
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€940.000 tot €1.040.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Mansarde dak
Ligging
Aan rustige weg, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Brandts Buyskade 51

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brandts Buyskade 51

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
133.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
3.4%
CO₂-emissie
35.03 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Leiden

4030 Inwoners
2170 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1746 Woningvoorraad
€338.000 Gem. woningwaarde Boshuizen
48% Koopwoningen
8.189 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Brandts Buyskade 51

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Brandts Buyskade 51

Wat is de geschatte woningwaarde van Brandts Buyskade 51?

De prijsindicatie voor Brandts Buyskade 51 ligt rond €940.000 tot €1.040.000. De gemiddelde woningwaarde in Boshuizen is €338.000. Dat komt neer op circa €1.690 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brandts Buyskade 51 zich tot de wijk Boshuizen?

Brandts Buyskade 51 is een villa, vrijstaande woning van 200 m² in de wijk Boshuizen. De buurt telt 1.746 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.189 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brandts Buyskade 51?

Brandts Buyskade 51 is een villa, vrijstaande woning in Boshuizen, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Brandts Buyskade 51 vergeleken met de buurt?

Brandts Buyskade 51 heeft 200 m² woonoppervlakte en 856 m³ inhoud. Het perceel is 501 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Boshuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €338.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brandts Buyskade 51 en wat betekent dat?

Brandts Buyskade 51 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-10-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 35.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Brandts Buyskade 51?

Brandts Buyskade 51 heeft 5 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Boshuizen?

De wijk Boshuizen in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €338.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boshuizen?

Vanuit Brandts Buyskade 51 in Boshuizen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.