Bovenwoning (service flat) Jacques Urlusplantsoen 396 Leiden

Jacques Urlusplantsoen 396, 2324 LE Leiden

71 m² Bouwjaar 1964 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Jacques Urlusplantsoen 396 is een bovenwoning (service flat) in Leiden, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €338.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
71 m²
Inhoud
234 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Jacques Urlusplantsoen 396

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jacques Urlusplantsoen 396

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
98.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
153.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
41.8%
CO₂-emissie
36.03 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Leiden

4030 Inwoners
2170 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1746 Woningvoorraad
€338.000 Gem. woningwaarde Boshuizen
48% Koopwoningen
8.189 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jacques Urlusplantsoen 396

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Jacques Urlusplantsoen 396

Wat is de geschatte woningwaarde van Jacques Urlusplantsoen 396?

De prijsindicatie voor Jacques Urlusplantsoen 396 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Boshuizen is €338.000. Dat komt neer op circa €4.761 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jacques Urlusplantsoen 396 zich tot de wijk Boshuizen?

Jacques Urlusplantsoen 396 is een bovenwoning (service flat) van 71 m² in de wijk Boshuizen. De buurt telt 1.746 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.189 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jacques Urlusplantsoen 396?

Jacques Urlusplantsoen 396 is een bovenwoning (service flat) in Boshuizen, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Jacques Urlusplantsoen 396 vergeleken met de buurt?

Jacques Urlusplantsoen 396 heeft 71 m² woonoppervlakte en 234 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Boshuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €338.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jacques Urlusplantsoen 396 en wat betekent dat?

Jacques Urlusplantsoen 396 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-06-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 36.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jacques Urlusplantsoen 396?

Jacques Urlusplantsoen 396 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Boshuizen?

De wijk Boshuizen in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €338.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boshuizen?

Vanuit Jacques Urlusplantsoen 396 in Boshuizen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.