Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1963
- Woonoppervlakte
- 17 m²
- Inhoud
- 52 m³
- Kamers
- 1
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €130.000 tot €155.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2022 tot 2026
Bachstraat 144 A is een bovenwoning in Leiden, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 17 m² en 1 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €264.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bachstraat 144 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
2.8 kmENGLISH BELOW STARTERS en STUDENTEN opgelet: Dit keurig verzorgde klein 1 kamerappartement in de "Rijnlandflat" in Leiden Zuidwest is zeker een…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Bachstraat 144 A ligt rond €130.000 tot €155.000. De gemiddelde woningwaarde in Fortuinwijk-Noord is €264.000. Dat komt neer op circa €15.529 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBachstraat 144 A is een bovenwoning van 17 m² in de wijk Fortuinwijk-Noord. De buurt telt 2.036 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.541 inwoners per km².
Bachstraat 144 A is een bovenwoning in Fortuinwijk-Noord, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Bachstraat 144 A heeft 17 m² woonoppervlakte en 52 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Fortuinwijk-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €264.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bachstraat 144 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Bachstraat 144 A heeft 1 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Fortuinwijk-Noord in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.505 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €264.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Bachstraat 144 A in Fortuinwijk-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bachstraat 144 A: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.