Streetview Vlietpark 58 Leiden

Vlietpark 58, 2323 LK Leiden

49 m² Bouwjaar 1971 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Vlietpark 58 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 49 m², een perceel van 230 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €617.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
49 m²
Perceeloppervlakte
230 m²
Inhoud
191 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Vlietpark 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vlietpark 58

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
210.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
262.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
25%
CO₂-emissie
51.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

2.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Leiden

370 Inwoners
220 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
138 Woningvoorraad
€617.000 Gem. woningwaarde Oostvliet
77% Koopwoningen
162 Inwoners per km²

Locatie van Vlietpark 58

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Vlietpark 58

Wat is de geschatte woningwaarde van Vlietpark 58?

De gemiddelde woningwaarde in Oostvliet is €617.000. Dat komt neer op circa €12.592 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vlietpark 58 zich tot de wijk Oostvliet?

Vlietpark 58 is een woonhuis van 49 m² in de wijk Oostvliet. De buurt telt 138 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 162 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vlietpark 58?

Vlietpark 58 is een woonhuis in Oostvliet, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vlietpark 58 vergeleken met de buurt?

Vlietpark 58 heeft 49 m² woonoppervlakte en 191 m³ inhoud. Het perceel is 230 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Oostvliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €617.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vlietpark 58 en wat betekent dat?

Vlietpark 58 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-03-09. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vlietpark 58?

Vlietpark 58 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oostvliet?

De wijk Oostvliet in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €617.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostvliet?

Vanuit Vlietpark 58 in Oostvliet bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 0.9 km.