Streetview Vlietweg 88 Leiden

Vlietweg 88, 2323 LG Leiden

136 m² Bouwjaar 1955 Label F

Vlietweg 88 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m² en een perceel van 590 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €617.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
590 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Vlietweg 88

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vlietweg 88

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
269.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
369.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
67.95 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

2.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Leiden

370 Inwoners
220 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
138 Woningvoorraad
€617.000 Gem. woningwaarde Oostvliet
77% Koopwoningen
162 Inwoners per km²

Locatie van Vlietweg 88

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Vlietweg 88

Wat is de geschatte woningwaarde van Vlietweg 88?

De gemiddelde woningwaarde in Oostvliet is €617.000. Dat komt neer op circa €4.537 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vlietweg 88 zich tot de wijk Oostvliet?

Vlietweg 88 is een woonhuis van 136 m² in de wijk Oostvliet. De buurt telt 138 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 162 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vlietweg 88?

Vlietweg 88 is een woonhuis in Oostvliet, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vlietweg 88 vergeleken met de buurt?

Vlietweg 88 heeft 136 m² woonoppervlakte. Het perceel is 590 m². In Oostvliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €617.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vlietweg 88 en wat betekent dat?

Vlietweg 88 heeft energielabel F. Geldig tot 2032-05-25. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 67.95 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Oostvliet?

De wijk Oostvliet in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €617.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostvliet?

Vanuit Vlietweg 88 in Oostvliet bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oostvliet?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vlietweg 88: ziekenhuis op 5.5 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 2 km.