Streetview Vlietweg 76 Leiden

Vlietweg 76, 2323 LG Leiden

219 m² Bouwjaar 1965 Label C

Vlietweg 76 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 219 m² en een perceel van 677 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €617.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
219 m²
Perceeloppervlakte
677 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Vlietweg 76

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vlietweg 76

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
164.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
201.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.8%
CO₂-emissie
34.89 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

2.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Leiden

370 Inwoners
220 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
138 Woningvoorraad
€617.000 Gem. woningwaarde Oostvliet
77% Koopwoningen
162 Inwoners per km²

Locatie van Vlietweg 76

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Vlietweg 76

Wat is de geschatte woningwaarde van Vlietweg 76?

De prijsindicatie voor Vlietweg 76 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostvliet is €617.000. Dat komt neer op circa €2.817 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vlietweg 76 zich tot de wijk Oostvliet?

Vlietweg 76 is een woonhuis van 219 m² in de wijk Oostvliet. De buurt telt 138 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 162 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vlietweg 76?

Vlietweg 76 is een woonhuis in Oostvliet, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vlietweg 76 vergeleken met de buurt?

Vlietweg 76 heeft 219 m² woonoppervlakte. Het perceel is 677 m². In Oostvliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €617.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vlietweg 76 en wat betekent dat?

Vlietweg 76 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-02-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 34.89 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Oostvliet?

De wijk Oostvliet in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €617.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostvliet?

Vanuit Vlietweg 76 in Oostvliet bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oostvliet?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vlietweg 76: ziekenhuis op 5.5 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 2 km.