Streetview Vlietweg 102 Leiden

Vlietweg 102, 2323 LG Leiden

465 m² Bouwjaar 1850

Vlietweg 102 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1850. De woning heeft een woonoppervlakte van 465 m² en een perceel van 1550 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €617.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1850
Woonoppervlakte
465 m²
Perceeloppervlakte
1550 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Vlietweg 102

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

2.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Leiden

370 Inwoners
220 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
138 Woningvoorraad
€617.000 Gem. woningwaarde Oostvliet
77% Koopwoningen
162 Inwoners per km²

Locatie van Vlietweg 102

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Vlietweg 102

Wat is de geschatte woningwaarde van Vlietweg 102?

De gemiddelde woningwaarde in Oostvliet is €617.000. Dat komt neer op circa €1.327 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vlietweg 102 zich tot de wijk Oostvliet?

Vlietweg 102 is een woonhuis van 465 m² in de wijk Oostvliet. De buurt telt 138 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 162 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vlietweg 102?

Vlietweg 102 is een woonhuis in Oostvliet, gebouwd in 1850 (176 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vlietweg 102 vergeleken met de buurt?

Vlietweg 102 heeft 465 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1550 m². In Oostvliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €617.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Oostvliet?

De wijk Oostvliet in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €617.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostvliet?

Vanuit Vlietweg 102 in Oostvliet bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oostvliet?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vlietweg 102: ziekenhuis op 5.5 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Oostvliet?

Recreatie nabij Oostvliet: restaurant (0.9 km), cafe (2.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Vlietweg 102?

Een woningrapport voor Vlietweg 102 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oostvliet. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1850, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.