Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1966
- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 1740 m²
Vlietweg 66 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m² en een perceel van 1740 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €617.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vlietweg 66
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.3 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
5.5 kmRestaurant
0.9 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
3.4 kmDe prijsindicatie voor Vlietweg 66 ligt rond €575.000 tot €675.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostvliet is €617.000. Dat komt neer op circa €4.376 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVlietweg 66 is een woonhuis van 141 m² in de wijk Oostvliet. De buurt telt 138 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 162 inwoners per km².
Vlietweg 66 is een woonhuis in Oostvliet, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Vlietweg 66 heeft 141 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1740 m². In Oostvliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €617.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Oostvliet in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €617.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Vlietweg 66 in Oostvliet bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vlietweg 66: ziekenhuis op 5.5 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 2 km.
Recreatie nabij Oostvliet: restaurant (0.9 km), cafe (2.5 km).
De prijsindicatie ligt rond €575.000 tot €675.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Oostvliet is €617.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Vlietweg 66 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oostvliet. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1966, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.