Streetview Vlietweg 32 Leiden

Vlietweg 32, 2323 LC Leiden

118 m² Bouwjaar 1915

Vlietweg 32 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m² en een perceel van 325 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €617.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
325 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Vlietweg 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

2.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Leiden

370 Inwoners
220 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
138 Woningvoorraad
€617.000 Gem. woningwaarde Oostvliet
77% Koopwoningen
162 Inwoners per km²

Locatie van Vlietweg 32

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Vlietweg 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Vlietweg 32?

De gemiddelde woningwaarde in Oostvliet is €617.000. Dat komt neer op circa €5.229 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vlietweg 32 zich tot de wijk Oostvliet?

Vlietweg 32 is een woonhuis van 118 m² in de wijk Oostvliet. De buurt telt 138 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 162 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vlietweg 32?

Vlietweg 32 is een woonhuis in Oostvliet, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vlietweg 32 vergeleken met de buurt?

Vlietweg 32 heeft 118 m² woonoppervlakte. Het perceel is 325 m². In Oostvliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €617.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Oostvliet?

De wijk Oostvliet in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €617.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostvliet?

Vanuit Vlietweg 32 in Oostvliet bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oostvliet?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vlietweg 32: ziekenhuis op 5.5 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Oostvliet?

Recreatie nabij Oostvliet: restaurant (0.9 km), cafe (2.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Vlietweg 32?

Een woningrapport voor Vlietweg 32 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oostvliet. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1915, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.