Streetview Telderskade 34 Leiden

Telderskade 34, 2321 TE Leiden

186 m² Bouwjaar 1957

Telderskade 34 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 186 m² en een perceel van 212 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €332.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
186 m²
Perceeloppervlakte
212 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Telderskade 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Leiden

3775 Inwoners
1835 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1892 Woningvoorraad
€332.000 Gem. woningwaarde Haagweg-Zuid
24% Koopwoningen
8.625 Inwoners per km²

Locatie van Telderskade 34

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Telderskade 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Telderskade 34?

De gemiddelde woningwaarde in Haagweg-Zuid is €332.000. Dat komt neer op circa €1.785 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Telderskade 34 zich tot de wijk Haagweg-Zuid?

Telderskade 34 is een woonhuis van 186 m² in de wijk Haagweg-Zuid. De buurt telt 1.892 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.625 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Telderskade 34?

Telderskade 34 is een woonhuis in Haagweg-Zuid, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Telderskade 34 vergeleken met de buurt?

Telderskade 34 heeft 186 m² woonoppervlakte. Het perceel is 212 m². In Haagweg-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €332.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Haagweg-Zuid?

De wijk Haagweg-Zuid in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €332.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haagweg-Zuid?

Vanuit Telderskade 34 in Haagweg-Zuid bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Haagweg-Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Telderskade 34: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Haagweg-Zuid?

Recreatie nabij Haagweg-Zuid: restaurant (0.6 km), cafe (0.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Telderskade 34?

Een woningrapport voor Telderskade 34 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Haagweg-Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1957, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.