Portiekflat (appartement) Lasserstraat 188 Leiden

Lasserstraat 188, 2321 PV Leiden

80 m² Bouwjaar 2001 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Lasserstraat 188 is een portiekflat (appartement) in Leiden, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €332.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
80 m²
Inhoud
243 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Lasserstraat 188

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lasserstraat 188

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
103.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
167.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.99 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Driedubbel glas, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen
Garage
Parkeerkelder

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Leiden

3775 Inwoners
1835 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1892 Woningvoorraad
€332.000 Gem. woningwaarde Haagweg-Zuid
24% Koopwoningen
8.625 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lasserstraat 188

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Lasserstraat 188

Wat is de geschatte woningwaarde van Lasserstraat 188?

De prijsindicatie voor Lasserstraat 188 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Haagweg-Zuid is €332.000. Dat komt neer op circa €4.150 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lasserstraat 188 zich tot de wijk Haagweg-Zuid?

Lasserstraat 188 is een portiekflat (appartement) van 80 m² in de wijk Haagweg-Zuid. De buurt telt 1.892 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.625 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lasserstraat 188?

Lasserstraat 188 is een portiekflat (appartement) in Haagweg-Zuid, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Lasserstraat 188 vergeleken met de buurt?

Lasserstraat 188 heeft 80 m² woonoppervlakte en 243 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Haagweg-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €332.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lasserstraat 188 en wat betekent dat?

Lasserstraat 188 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-10-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lasserstraat 188?

Lasserstraat 188 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Haagweg-Zuid?

De wijk Haagweg-Zuid in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €332.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haagweg-Zuid?

Vanuit Lasserstraat 188 in Haagweg-Zuid bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.