Tussenwoning Zocherstraat 10 Leiden

Zocherstraat 10, 2321 EE Leiden

141 m² Bouwjaar 1962 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Zocherstraat 10 is een tussenwoning in Leiden, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 174 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €296.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
174 m²
Inhoud
460 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Zocherstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zocherstraat 10

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
186.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
244.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.85 kg/m²

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Leiden

2375 Inwoners
1475 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1275 Woningvoorraad
€296.000 Gem. woningwaarde Gasthuiswijk
31% Koopwoningen
3.955 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zocherstraat 10

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Zocherstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Zocherstraat 10?

De prijsindicatie voor Zocherstraat 10 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Gasthuiswijk is €296.000. Dat komt neer op circa €2.099 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zocherstraat 10 zich tot de wijk Gasthuiswijk?

Zocherstraat 10 is een tussenwoning van 141 m² in de wijk Gasthuiswijk. De buurt telt 1.275 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.955 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zocherstraat 10?

Zocherstraat 10 is een tussenwoning in Gasthuiswijk, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zocherstraat 10 vergeleken met de buurt?

Zocherstraat 10 heeft 141 m² woonoppervlakte en 460 m³ inhoud. Het perceel is 174 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Gasthuiswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €296.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zocherstraat 10 en wat betekent dat?

Zocherstraat 10 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.85 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zocherstraat 10?

Zocherstraat 10 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Gasthuiswijk?

De wijk Gasthuiswijk in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €296.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gasthuiswijk?

Vanuit Zocherstraat 10 in Gasthuiswijk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.