2-onder-1-kapwoning Spiegelkarper 14 Leiden

Spiegelkarper 14, 2318 NH Leiden

169 m² Bouwjaar 1988 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Spiegelkarper 14 is een 2-onder-1-kapwoning in Leiden, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m², een perceel van 236 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €464.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
169 m²
Perceeloppervlakte
236 m²
Inhoud
617 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€745.000 tot €845.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, by_water, sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Spiegelkarper 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spiegelkarper 14

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
126.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
177.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.66 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Leiden

2855 Inwoners
1165 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1137 Woningvoorraad
€464.000 Gem. woningwaarde Leedewijk-Noord
83% Koopwoningen
6.802 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Spiegelkarper 14

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Spiegelkarper 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Spiegelkarper 14?

De prijsindicatie voor Spiegelkarper 14 ligt rond €745.000 tot €845.000. De gemiddelde woningwaarde in Leedewijk-Noord is €464.000. Dat komt neer op circa €2.746 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spiegelkarper 14 zich tot de wijk Leedewijk-Noord?

Spiegelkarper 14 is een 2-onder-1-kapwoning van 169 m² in de wijk Leedewijk-Noord. De buurt telt 1.137 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.802 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spiegelkarper 14?

Spiegelkarper 14 is een 2-onder-1-kapwoning in Leedewijk-Noord, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Spiegelkarper 14 vergeleken met de buurt?

Spiegelkarper 14 heeft 169 m² woonoppervlakte en 617 m³ inhoud. Het perceel is 236 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Leedewijk-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €464.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spiegelkarper 14 en wat betekent dat?

Spiegelkarper 14 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-04-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Spiegelkarper 14?

Spiegelkarper 14 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Leedewijk-Noord?

De wijk Leedewijk-Noord in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €464.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leedewijk-Noord?

Vanuit Spiegelkarper 14 in Leedewijk-Noord bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 4.4 km.