Streetview Gooimeerlaan 42 Leiden

Gooimeerlaan 42, 2318 BG Leiden

54 m² Bouwjaar 1992 Label D

Gooimeerlaan 42 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €464.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
54 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Gooimeerlaan 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gooimeerlaan 42

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
186.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
268.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.25 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Leiden

2855 Inwoners
1165 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1137 Woningvoorraad
€464.000 Gem. woningwaarde Leedewijk-Noord
83% Koopwoningen
6.802 Inwoners per km²

Locatie van Gooimeerlaan 42

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Gooimeerlaan 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Gooimeerlaan 42?

De gemiddelde woningwaarde in Leedewijk-Noord is €464.000. Dat komt neer op circa €8.593 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gooimeerlaan 42 zich tot de wijk Leedewijk-Noord?

Gooimeerlaan 42 is een woonhuis van 54 m² in de wijk Leedewijk-Noord. De buurt telt 1.137 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.802 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gooimeerlaan 42?

Gooimeerlaan 42 is een woonhuis in Leedewijk-Noord, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Gooimeerlaan 42 vergeleken met de buurt?

Gooimeerlaan 42 heeft 54 m² woonoppervlakte. In Leedewijk-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €464.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gooimeerlaan 42 en wat betekent dat?

Gooimeerlaan 42 heeft energielabel D. Geldig tot 2031-07-22. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.25 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Leedewijk-Noord?

De wijk Leedewijk-Noord in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €464.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leedewijk-Noord?

Vanuit Gooimeerlaan 42 in Leedewijk-Noord bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 4.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Leedewijk-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Gooimeerlaan 42: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.8 km.