Galerijflat Veenbes 77 Leiden

Veenbes 77, 2318 BD Leiden

72 m² Bouwjaar 1993 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Veenbes 77 is een galerijflat in Leiden, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €464.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
72 m²
Inhoud
225 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Veenbes 77

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veenbes 77

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
112.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
217.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.45 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Leiden

2855 Inwoners
1165 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1137 Woningvoorraad
€464.000 Gem. woningwaarde Leedewijk-Noord
83% Koopwoningen
6.802 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Veenbes 77

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Veenbes 77

Wat is de geschatte woningwaarde van Veenbes 77?

De prijsindicatie voor Veenbes 77 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Leedewijk-Noord is €464.000. Dat komt neer op circa €6.444 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veenbes 77 zich tot de wijk Leedewijk-Noord?

Veenbes 77 is een galerijflat van 72 m² in de wijk Leedewijk-Noord. De buurt telt 1.137 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.802 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veenbes 77?

Veenbes 77 is een galerijflat in Leedewijk-Noord, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Veenbes 77 vergeleken met de buurt?

Veenbes 77 heeft 72 m² woonoppervlakte en 225 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Leedewijk-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €464.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veenbes 77 en wat betekent dat?

Veenbes 77 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-07-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.45 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Veenbes 77?

Veenbes 77 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Leedewijk-Noord?

De wijk Leedewijk-Noord in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €464.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leedewijk-Noord?

Vanuit Veenbes 77 in Leedewijk-Noord bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 4.4 km.