Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1993
- Woonoppervlakte
- 63 m²
- Inhoud
- 175 m³
- Kamers
- 3
Veenbes 43 is een appartement in Leiden, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €464.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Veenbes 43
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
3.8 kmSnelweg oprit
4.4 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
1.2 kmCafé
3.1 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
4 kmDe prijsindicatie voor Veenbes 43 ligt rond €100.000 tot €125.000. De gemiddelde woningwaarde in Leedewijk-Noord is €464.000. Dat komt neer op circa €7.365 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVeenbes 43 is een appartement van 63 m² in de wijk Leedewijk-Noord. De buurt telt 1.137 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.802 inwoners per km².
Veenbes 43 is een appartement in Leedewijk-Noord, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Veenbes 43 heeft 63 m² woonoppervlakte en 175 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Leedewijk-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €464.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Veenbes 43 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Veenbes 43 heeft 3 kamers.
De wijk Leedewijk-Noord in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €464.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Veenbes 43 in Leedewijk-Noord bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 4.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Veenbes 43: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.8 km.
Recreatie nabij Leedewijk-Noord: restaurant (1.2 km), cafe (3.1 km).