Tussenwoning Woudbes 23 Leiden

Woudbes 23, 2318 AX Leiden

146 m² Bouwjaar 1977 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Woudbes 23 is een tussenwoning in Leiden, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 121 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €464.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
121 m²
Inhoud
518 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€570.000 tot €670.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Woudbes 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Woudbes 23

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
106.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
138.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.7%
CO₂-emissie
23.96 kg/m²

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Leiden

2855 Inwoners
1165 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1137 Woningvoorraad
€464.000 Gem. woningwaarde Leedewijk-Noord
83% Koopwoningen
6.802 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Woudbes 23

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Woudbes 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Woudbes 23?

De prijsindicatie voor Woudbes 23 ligt rond €570.000 tot €670.000. De gemiddelde woningwaarde in Leedewijk-Noord is €464.000. Dat komt neer op circa €3.178 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Woudbes 23 zich tot de wijk Leedewijk-Noord?

Woudbes 23 is een tussenwoning van 146 m² in de wijk Leedewijk-Noord. De buurt telt 1.137 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.802 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Woudbes 23?

Woudbes 23 is een tussenwoning in Leedewijk-Noord, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Woudbes 23 vergeleken met de buurt?

Woudbes 23 heeft 146 m² woonoppervlakte en 518 m³ inhoud. Het perceel is 121 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Leedewijk-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €464.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Woudbes 23 en wat betekent dat?

Woudbes 23 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Woudbes 23?

Woudbes 23 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Leedewijk-Noord?

De wijk Leedewijk-Noord in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €464.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leedewijk-Noord?

Vanuit Woudbes 23 in Leedewijk-Noord bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 4.4 km.