2-onder-1-kapwoning Takwier 19 Leiden

Takwier 19, 2318 AB Leiden

140 m² Bouwjaar 1976 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Takwier 19 is een 2-onder-1-kapwoning in Leiden, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 120 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €464.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
120 m²
Inhoud
422 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€500.000 tot €600.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Takwier 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Takwier 19

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
110.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
173.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.31 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Leiden

2855 Inwoners
1165 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1137 Woningvoorraad
€464.000 Gem. woningwaarde Leedewijk-Noord
83% Koopwoningen
6.802 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Takwier 19

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Takwier 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Takwier 19?

De prijsindicatie voor Takwier 19 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Leedewijk-Noord is €464.000. Dat komt neer op circa €3.314 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Takwier 19 zich tot de wijk Leedewijk-Noord?

Takwier 19 is een 2-onder-1-kapwoning van 140 m² in de wijk Leedewijk-Noord. De buurt telt 1.137 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.802 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Takwier 19?

Takwier 19 is een 2-onder-1-kapwoning in Leedewijk-Noord, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Takwier 19 vergeleken met de buurt?

Takwier 19 heeft 140 m² woonoppervlakte en 422 m³ inhoud. Het perceel is 120 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Leedewijk-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €464.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Takwier 19 en wat betekent dat?

Takwier 19 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-02-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Takwier 19?

Takwier 19 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Leedewijk-Noord?

De wijk Leedewijk-Noord in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €464.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leedewijk-Noord?

Vanuit Takwier 19 in Leedewijk-Noord bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 4.4 km.