Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1994
- Woonoppervlakte
- 66 m²
Uilenhorst 39 is een appartement in Leiden, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €287.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Uilenhorst 39
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
3.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
0.6 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
3.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Slaaghwijk is €287.000. Dat komt neer op circa €4.348 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenUilenhorst 39 is een appartement van 66 m² in de wijk Slaaghwijk. De buurt telt 1.777 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.402 inwoners per km².
Uilenhorst 39 is een appartement in Slaaghwijk, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Uilenhorst 39 heeft 66 m² woonoppervlakte. In Slaaghwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €287.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Uilenhorst 39 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-12-02. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 2407.89 kg/jaar.
De wijk Slaaghwijk in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €287.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Uilenhorst 39 in Slaaghwijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 3.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Uilenhorst 39: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Slaaghwijk: restaurant (0.6 km), cafe (2.3 km).