Eengezinswoning, hoekwoning Ganzenzijde 1 Leiden

Ganzenzijde 1, 2317 XG Leiden

120 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Ganzenzijde 1 is een eengezinswoning, hoekwoning in Leiden, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 113 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €464.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
113 m²
Inhoud
414 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Ganzenzijde 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ganzenzijde 1

Tuin
Ja (52.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin
Dakterras
Ja

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Leiden

2400 Inwoners
1075 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1064 Woningvoorraad
€464.000 Gem. woningwaarde Zijlwijk-Noord
85% Koopwoningen
6.573 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ganzenzijde 1

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Ganzenzijde 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Ganzenzijde 1?

De prijsindicatie voor Ganzenzijde 1 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Zijlwijk-Noord is €464.000. Dat komt neer op circa €3.867 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ganzenzijde 1 zich tot de wijk Zijlwijk-Noord?

Ganzenzijde 1 is een eengezinswoning, hoekwoning van 120 m² in de wijk Zijlwijk-Noord. De buurt telt 1.064 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.573 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ganzenzijde 1?

Ganzenzijde 1 is een eengezinswoning, hoekwoning in Zijlwijk-Noord, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Ganzenzijde 1 vergeleken met de buurt?

Ganzenzijde 1 heeft 120 m² woonoppervlakte en 414 m³ inhoud. Het perceel is 113 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Zijlwijk-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €464.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ganzenzijde 1 en wat betekent dat?

Ganzenzijde 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-06-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ganzenzijde 1?

Ganzenzijde 1 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 52 m².

Hoe is de woningmarkt in Zijlwijk-Noord?

De wijk Zijlwijk-Noord in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €464.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zijlwijk-Noord?

Vanuit Ganzenzijde 1 in Zijlwijk-Noord bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 4.2 km.