Streetview Kwikstaarthoek 25 Leiden

Kwikstaarthoek 25, 2317 WT Leiden

154 m² Bouwjaar 1975 4 kamers Label C

Kwikstaarthoek 25 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 247 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €464.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
247 m²
Inhoud
385 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kwikstaarthoek 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kwikstaarthoek 25

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Leiden

2400 Inwoners
1075 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1064 Woningvoorraad
€464.000 Gem. woningwaarde Zijlwijk-Noord
85% Koopwoningen
6.573 Inwoners per km²

Locatie van Kwikstaarthoek 25

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Kwikstaarthoek 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Kwikstaarthoek 25?

De prijsindicatie voor Kwikstaarthoek 25 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Zijlwijk-Noord is €464.000. Dat komt neer op circa €3.013 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kwikstaarthoek 25 zich tot de wijk Zijlwijk-Noord?

Kwikstaarthoek 25 is een woonhuis van 154 m² in de wijk Zijlwijk-Noord. De buurt telt 1.064 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.573 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kwikstaarthoek 25?

Kwikstaarthoek 25 is een woonhuis in Zijlwijk-Noord, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kwikstaarthoek 25 vergeleken met de buurt?

Kwikstaarthoek 25 heeft 154 m² woonoppervlakte en 385 m³ inhoud. Het perceel is 247 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Zijlwijk-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €464.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kwikstaarthoek 25 en wat betekent dat?

Kwikstaarthoek 25 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-06-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kwikstaarthoek 25?

Kwikstaarthoek 25 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Zijlwijk-Noord?

De wijk Zijlwijk-Noord in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €464.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zijlwijk-Noord?

Vanuit Kwikstaarthoek 25 in Zijlwijk-Noord bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 4.2 km.