Streetview Kwikstaarthoek 19 Leiden

Kwikstaarthoek 19, 2317 WT Leiden

142 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Kwikstaarthoek 19 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 258 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €464.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
258 m²
Inhoud
490 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kwikstaarthoek 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kwikstaarthoek 19

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Leiden

2400 Inwoners
1075 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1064 Woningvoorraad
€464.000 Gem. woningwaarde Zijlwijk-Noord
85% Koopwoningen
6.573 Inwoners per km²

Locatie van Kwikstaarthoek 19

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Kwikstaarthoek 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Kwikstaarthoek 19?

De prijsindicatie voor Kwikstaarthoek 19 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Zijlwijk-Noord is €464.000. Dat komt neer op circa €3.268 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kwikstaarthoek 19 zich tot de wijk Zijlwijk-Noord?

Kwikstaarthoek 19 is een woonhuis van 142 m² in de wijk Zijlwijk-Noord. De buurt telt 1.064 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.573 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kwikstaarthoek 19?

Kwikstaarthoek 19 is een woonhuis in Zijlwijk-Noord, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kwikstaarthoek 19 vergeleken met de buurt?

Kwikstaarthoek 19 heeft 142 m² woonoppervlakte en 490 m³ inhoud. Het perceel is 258 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Zijlwijk-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €464.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kwikstaarthoek 19 en wat betekent dat?

Kwikstaarthoek 19 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-03-07. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kwikstaarthoek 19?

Kwikstaarthoek 19 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zijlwijk-Noord?

De wijk Zijlwijk-Noord in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €464.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zijlwijk-Noord?

Vanuit Kwikstaarthoek 19 in Zijlwijk-Noord bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 4.2 km.