Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- 121 m²
- Inhoud
- 376 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Mosselbank 13 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 121 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €462.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Mosselbank 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
3.7 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.5 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
3.5 kmDe prijsindicatie voor Mosselbank 13 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Leedewijk-Zuid is €462.000. Dat komt neer op circa €4.400 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMosselbank 13 is een woonhuis van 105 m² in de wijk Leedewijk-Zuid. De buurt telt 355 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.995 inwoners per km².
Mosselbank 13 is een woonhuis in Leedewijk-Zuid, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Mosselbank 13 heeft 105 m² woonoppervlakte en 376 m³ inhoud. Het perceel is 121 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Leedewijk-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €462.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Mosselbank 13 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Mosselbank 13 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Leedewijk-Zuid in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 955 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €462.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Mosselbank 13 in Leedewijk-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 3.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Mosselbank 13: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.3 km.