Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1977
- Woonoppervlakte
- 167 m²
- Perceeloppervlakte
- 198 m²
- Inhoud
- 642 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Donsvlinder 64 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 167 m², een perceel van 198 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €464.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Donsvlinder 64
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
4.2 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
3.1 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
4.3 kmDe prijsindicatie voor Donsvlinder 64 ligt rond €410.000 tot €460.000. De gemiddelde woningwaarde in Zijlwijk-Noord is €464.000. Dat komt neer op circa €2.778 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDonsvlinder 64 is een woonhuis van 167 m² in de wijk Zijlwijk-Noord. De buurt telt 1.064 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.573 inwoners per km².
Donsvlinder 64 is een woonhuis in Zijlwijk-Noord, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Donsvlinder 64 heeft 167 m² woonoppervlakte en 642 m³ inhoud. Het perceel is 198 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Zijlwijk-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €464.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Donsvlinder 64 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-08-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Donsvlinder 64 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Zijlwijk-Noord in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €464.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Donsvlinder 64 in Zijlwijk-Noord bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 4.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Donsvlinder 64: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.2 km.