Eengezinswoning, tussenwoning Argusvlinder 10 Leiden

Argusvlinder 10, 2317 KB Leiden

127 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Argusvlinder 10 is een eengezinswoning, tussenwoning in Leiden, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m², een perceel van 154 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €464.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
154 m²
Inhoud
463 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€515.000 tot €615.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Argusvlinder 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Argusvlinder 10

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
111.74 kWh/m²
Primaire fossiele energie
179.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.69 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (45.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Leiden

2400 Inwoners
1075 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1064 Woningvoorraad
€464.000 Gem. woningwaarde Zijlwijk-Noord
85% Koopwoningen
6.573 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Argusvlinder 10

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Argusvlinder 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Argusvlinder 10?

De prijsindicatie voor Argusvlinder 10 ligt rond €515.000 tot €615.000. De gemiddelde woningwaarde in Zijlwijk-Noord is €464.000. Dat komt neer op circa €3.654 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Argusvlinder 10 zich tot de wijk Zijlwijk-Noord?

Argusvlinder 10 is een eengezinswoning, tussenwoning van 127 m² in de wijk Zijlwijk-Noord. De buurt telt 1.064 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.573 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Argusvlinder 10?

Argusvlinder 10 is een eengezinswoning, tussenwoning in Zijlwijk-Noord, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Argusvlinder 10 vergeleken met de buurt?

Argusvlinder 10 heeft 127 m² woonoppervlakte en 463 m³ inhoud. Het perceel is 154 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Zijlwijk-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €464.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Argusvlinder 10 en wat betekent dat?

Argusvlinder 10 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-07-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.69 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Argusvlinder 10?

Argusvlinder 10 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 45 m².

Hoe is de woningmarkt in Zijlwijk-Noord?

De wijk Zijlwijk-Noord in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €464.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zijlwijk-Noord?

Vanuit Argusvlinder 10 in Zijlwijk-Noord bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 4.2 km.