Bovenwoning Dagvlinder 98 Leiden

Dagvlinder 98, 2317 JK Leiden

58 m² Bouwjaar 1976 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Dagvlinder 98 is een bovenwoning in Leiden, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €464.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
58 m²
Inhoud
192 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Dagvlinder 98

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dagvlinder 98

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Leiden

2400 Inwoners
1075 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1064 Woningvoorraad
€464.000 Gem. woningwaarde Zijlwijk-Noord
85% Koopwoningen
6.573 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dagvlinder 98

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Dagvlinder 98

Wat is de geschatte woningwaarde van Dagvlinder 98?

De prijsindicatie voor Dagvlinder 98 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Zijlwijk-Noord is €464.000. Dat komt neer op circa €8.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dagvlinder 98 zich tot de wijk Zijlwijk-Noord?

Dagvlinder 98 is een bovenwoning van 58 m² in de wijk Zijlwijk-Noord. De buurt telt 1.064 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.573 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dagvlinder 98?

Dagvlinder 98 is een bovenwoning in Zijlwijk-Noord, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Dagvlinder 98 vergeleken met de buurt?

Dagvlinder 98 heeft 58 m² woonoppervlakte en 192 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Zijlwijk-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €464.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dagvlinder 98 en wat betekent dat?

Dagvlinder 98 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-12-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dagvlinder 98?

Dagvlinder 98 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Zijlwijk-Noord?

De wijk Zijlwijk-Noord in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €464.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zijlwijk-Noord?

Vanuit Dagvlinder 98 in Zijlwijk-Noord bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 4.2 km.