Streetview Mauritsstraat 14 Leiden

Mauritsstraat 14, 2316 ST Leiden

74 m² Bouwjaar 1905 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Mauritsstraat 14 is een appartement in Leiden, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €324.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
74 m²
Inhoud
302 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Mauritsstraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mauritsstraat 14

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
245.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
328.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
60.16 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Leiden

5695 Inwoners
3050 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2828 Woningvoorraad
€324.000 Gem. woningwaarde Noorderkwartier
22% Koopwoningen
8.427 Inwoners per km²

Locatie van Mauritsstraat 14

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Mauritsstraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Mauritsstraat 14?

De prijsindicatie voor Mauritsstraat 14 ligt rond €140.000 tot €165.000. De gemiddelde woningwaarde in Noorderkwartier is €324.000. Dat komt neer op circa €4.378 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mauritsstraat 14 zich tot de wijk Noorderkwartier?

Mauritsstraat 14 is een appartement van 74 m² in de wijk Noorderkwartier. De buurt telt 2.828 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.427 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mauritsstraat 14?

Mauritsstraat 14 is een appartement in Noorderkwartier, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Mauritsstraat 14 vergeleken met de buurt?

Mauritsstraat 14 heeft 74 m² woonoppervlakte en 302 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Noorderkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €324.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mauritsstraat 14 en wat betekent dat?

Mauritsstraat 14 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-08-01. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mauritsstraat 14?

Mauritsstraat 14 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Noorderkwartier?

De wijk Noorderkwartier in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €324.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noorderkwartier?

Vanuit Mauritsstraat 14 in Noorderkwartier bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3.1 km.